HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?
2010 yılında Kocaeli’nde kurulup 2017 itibariyle İstanbul’da faaliyet gösteren AREDA; çözüm ortaklarına doğru ve güvenli hizmet sunmayı öncelikli hedef edinir.  Araştırma, eğitim ve danışmanlık alanlarında yenilikçi değerler üretir.

Araştırma alanında uzman kadrolarla çalışan AREDA; doğru soru, doğru örneklem, doğru analiz ile doğru raporu çözüm ortaklarıyla paylaşarak çözüm ortaklarının gelecek
yolculuklarında güvenilir dostları olur. İyileşme ihtiyacı tespit edilen alanlarda veriye dayalı planlama ile eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde somut fayda elde edilebilecek deneyimler sunar.

NELER YAPIYORUZ?
Kantitatif ve kalitatif araştırma metodlarıyla sizler için doğru veriyi, doğru zamanda temin ediyoruz. Sadece araştırma ile kalmayıp stratejik çözüm önerileri geliştirerek işinizi kolaylaştırıyoruz. Ayrıca sunmuş olduğumuz eğitim hizmetleri ile ihtiyacınıza yönelik verimli eğitimler planlıyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?
Hem araştırma çalışmalarımızda hem eğitim hizmetlerimizde, öncelikle sizi dikkatlice dinliyoruz ve size özel araştırma, eğitim yöntemleri geliştiriyoruz.

Güvenilir
Güven yaptığımız işin olmazsa olmazı. Hizmet standartlarımız gereği müşterilerimizin bilgi güvenliğini üst seviyede koruyoruz.
Teknolojik
Teknolojik altyapımız ile hizmet kalitemizi sürekli daha üst noktalara taşıyoruz.
Sonuç Odaklı
Sonuç odaklı hizmet anlayışı ile istediğiniz bilgiye doğrudan net olarak ulaşıyoruz.